/home/infocar/domains/infocar.com.ua/public_html2/cache/news/909.htm Новий етап співпраці Ford та PSA Peugeot Citroen (Авто-Новости от InfoCar.com.ua)

НОВОСТИ PEUGEOT

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Peugeot
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Peugeot
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Peugeot
» поиск авто » продать
Тюнинг Peugeot
» статьи » галерея
Все о Peugeot
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar
АвтоПоиск

Новий етап співпраці Ford та PSA Peugeot Citroen

12 октября 2005
Оставить коментарий Версия для печати Отправить другуRSS - лист новостей Добавить в TwitterTwitter
Новий етап співпраці Ford та PSA Peugeot Citroen
Лондон/ Париж. 5 жовтня 2005 року. Ford Motor Company та PSA Peugeot Citroen анонсували сьогодні 4 етап співпраці щодо розробки спільних дизельних двигунів для комерційних та пасажирських авто.

Розроблені спільними силами двигуни використовуються на широкій гамі автомобілів: від малолітражних авто - до автомобілів преміу-класу, а тепер ще й комерційних авто. Ford Motor Company використовує двигуни, які були розроблені спільними силами з PSA Peugeot Citroen, в автомобілях марок Ford, Volvo, Jaguar та Land Rover. В свою чергу PSA Peugeot Citroen використовує ці двигуни для автомобілів Peugeot та Citroen.

Спільна програма щодо розробки та випуску двигунів була започаткована ще в 1998 році. З цього часу більше 4000 000 дизельних двигунів було випущено. Цей факт робить компанії Ford Motor Company та PSA Peugeot Citroen лідерами з випуску дизельних двигунів у світі.

Значні інвестиції в 4 Етапі
Цей етап передбачає залучення 332 млн. євро для розробки двох нових двигунів.
Ford Motor Company розробить 2,2-літровий дизельний двигун для Ford Transit , а також для комерційних автомобілів PSA Peugeot Citroen Boxer та Jumper. Розробки будуть проходити на сучасному заводі двигунів Dagenham в Essex, Англія. PSA Peugeot Citroen розробить 2,2-літровий преміум якості дизельний двигун для обох компаній, який буде використовуватися на середніх/ великих та преміум моделях. Цей процес буде проходити на заводі Tremery, що у Франції. Завод Tremery є одним з найбільших у світі заводів з виготовлення дизельних двигунів.

Ford Motor Company виготовить 200 000 дизельних двигунів в Dagenham на рік. PSA Peugeot Citroen виготовить двигуни для пасажирських автомобілів на заводі в Tremery в кількості 200 000 штук на рік.

Про 4 етап співпраці сьогодні оголосили L.W.K. Booth, Виконавчий віце-президент Premier Automotive Group та Ford of Europe, і Jean-Martin Folz, головний виконавчий директор PSA Peugeot Citroen. Двоє високопосадовців окреслили проект, як „ один з найуспішніших програм з розробки двигунів в автомобільній індустрії на сьогоднішній день".

Источник: Ford Украина{SOURCE2}  Оставить коментарийКоментарии {TAGS}
КОМЕНТАРИИ К НОВОСТИ

Коментариев пока никто не оставил. Станьте первым!
Имя*:   E-mail: (СПАМ)
Тема:
Ваш коментарий* (осталось символов: 3000)
Повторите код*:   
Реклама| Автосалонам| Контакты | Информеры | PDA-версия | |