АВТОСАЛОНЫ PEUGEOT

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Peugeot
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Peugeot
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Peugeot
» поиск авто » продать
Тюнинг Peugeot
» статьи » галерея
Все о Peugeot
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar
АвтоПоиск
АВТОСАЛОНЫ PEUGEOT  : :  АИС Автоцентр Днепр
АИС Автоцентр ДнепрТелефон: (056) 756-94-00
Телефон: (056) 756-94-01
Адрес: Днепр, ул. Набережная Победы, 20
Сайт: http://peugeot-ais.dp.ua

АИС Автоцентр Днепр

Дилер Peugeot

"АІС Автоцентр Дніпро" - один з кращих нових дилерських центрів Peugeot в Україні. Автоцентр створений за сучасними стандартами і об'єднує на одній території продажу автомобілів, сервіс і склад запчастин. На площі 3200 кв. м розташовані просторий шоу-рум, авторизований сервісний центр і склад запасних частин. Таким чином, увесь спектр послуг, що стосуються придбання і післяпродажного обслуговування, зосереджений в одному місці, що є однією з ключових вимог виробника до офіційних дилерських центрів Peugeot.

Автоцентр відповідає усім корпоративним вимогам і технічним стандартам Peugeot. Автомобілі експонуються як в просторому шоу-румі, площею 400 кв.м., розрахованим на 12 автомобілів, так і на відкритому виставковому майданчику.

У автосалоні представлений увесь модельний ряд легкової і комерческой техніка . Додатково на відкритому майданчику експонуються комерційні автомобілі. "АІС Автоцентр Дніпро" має в розпорядженні великий тестовий парк.

У автосалоні кожен відвідувач зможе детально ознайомиться з модельним рядом Peugeot, дізнатися про усі переваги французьких автомобілів і придбати найбільш вподобану модель.

У "АІС Автоцентр Дніпро" працює досвідчений і висококваліфікований персонал. Досвідчені менеджери автоцентра до кожного клієнта підходять індивідуально. З їх допомогою покупець легко зможе розібратися в особливостях і перевагах представлених автомобілів, їх технічних характеристиках і визначитися з потрібною моделлю і комплектацією.

Кожен покупець автомобіля Peugeot автоматично стає учасником Програми Автолояльності АІС, яка дозволяє постійним клієнтам отримувати вагомі знижки на товари і послуги в мережі " АІС". Також для покупців діють вигідні умови з придбання автомобілів Peugeot в кредит і лізинг у рамках фірмової програми Peugeot Financial Services.

У автоцентрі розроблена спеціальна програма лояльності і гнучка система знижок, як для постійних клієнтів, так і для клієнтів які уперше обслуговуються на сервісному центрі Peugeot. Ви можете записатися на сервісне обслуговування по телефону. Ми також надаємо можливість обслуговування у момент звернення.

На окрему увагу заслуговує зона відпочинку в сервісному центрі: м'який куточок, wi - fi - під час очікування оформлення купівлі можна провести з максимальною користю, не відриваючись від важливих справ.

 Приїжджайте, ми завжди раді бачити Вас в "АІС Автоцентр Дніпро"!

Последние новости компании АИС Автоцентр Днепр

АИС Пежо Днепр осуществил поставку PEUGEOT Boxer Группе Компаний АФИНА // 28.12.2017
Официальный дилер PEUGEOT в г. Днепр, Автоцентр АИС Пежо Днепр, передал 12 универсальных фургонов на базе шасси PEUGEOT Boxer Группе Компаний АФИНА.

Группа компаний АИС открыла в Днепре концептуальный автоцентр Peugeot // 30.05.2017
27 мая 2017 года состоялось торжественное открытие нового официального дилера PEUGEOT в г. Днепр – АИС Автоцентр Днепр.

14.01
Peugeot Partner, «Международный фургон года», едет в Украину!
10.01
На тестах замечен новый Peugeot 208
03.01
Семейные врачи в Украине будут ездить на Peugeot 301
26.12
В Украине стартовали продажи Нового PEUGEOT RIFTER
АвтоПоиск - Автобазар Реклама| Автосалонам| Контакты | Информеры | PDA-версия | |